Kwietniki Stylowe

Kwietniki stylowe to element dekoracji wnętrz nawiązujących stylem do antycznych czasów. Loftowy styl podkreślają kształt i kolor stylowego kwietnika

 • Kwietniki rowerki

  Kute metalowe kwietniki w kształcie roweru to hit sprzedażowy. Kwietniki rowerki to ciekawy pomysł na ekspozycję roślin zarówno w domu jak i w ogrodzie. Ten niebanalny kwietnik może również posłużyć jako dekoracja restauracji hotelu czy podczas wesela.

 • Kwietniki stojące

  Kwietnik stojący pięknie komponuje się z innymi rodzajami kwietników. Wysoki kwietnik pozwoli na doskonałą ekspozycję twoich roślin i idealnie wpasuje się we wnętrze pomieszczenia. 

 • Kwietniki taczki

  Pomysł na kuty kwietnik metalowy w kształcie taczki zrodził się podczas prac ogrodowych. Stąd też jego główne zastosowanie w ogrodzie na tarasie czy balkonie. Jednak kwietnik taczka fajnie wygląda również w pomieszczeniu

 • Kwietniki wiszące

  Kwietnik wiszący znajdzie swoje zastosowanie w mieszkaniach i domach gdzie dominuje styl loftowy. Także taras lub balkon można urozmaicić taki kwietnikiem. Ściany nie są wtedy blade i bez wyrazu, a stają się kolorowe i kwitnące.

Script logo